آموزش ارزهای دیجیتال

ارز NFT books – تحول صنعت نشر و رشد هزار درصدی قیمت NFTBooks

نویسنده: سامان رضائی
دسته بندی: هنر
۵ بهمن ۱۴۰۰
ارز NFT books - رشد هزار برابری NFTBooks

مقدمه:

رشد سریع ارز دیجیتال در چندسال گذشته باعث شده است که همگام شدن با همه نوآوری ها دشوار باشد. ارز NFT Books یک توسعه جدید و جذاب در دنیای کرپتو است که پتانسیل آن را دارد که طرز تفکر ما در مورد مالکیت دارایی دیجیتال را متحول کند. NFT books یک راه انقلابی جدید برای کسب درآمد از کتاب های دیجیتالی شماست. سازندگان ارز NFT Books ماهیت NFT ها را به آثار نشر آورده اند و به نویسندگان و ناشران بستر جدیدی برای اشتراک گذاری و فروش کتاب های خود داده اند. در این پست، مروری بر ارز NFTBooks ارائه می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که چرا این یک فناوری انقلابی برای صنعت تولید محتوی و نویسندگی است.

چگونه NFT بخریم (توکن غیرقابل معاوضه)

۱. ارز NFT books چیست؟

ارز NFT books پروژه ای در مورد NFT است که برای کتاب های الکترونیکی، کتاب های چاپی، مجلات، مقالات و… کاربرد دارد. در واقع NFT books یک پلتفرم دیجیتال است که به نویسندگان اجازه می‌دهد بدون اتکا به روش‌های انتشار سنتی، کتاب‌های دیجیتالی را ایجاد، منتشر و توزیع کنند. این تکنولوژی به نویسندگان این امکان را می دهد که کتاب های خود را مستقیماً و بدون واسطه در بین خوانندگان توزیع کنند و به آنها امکان دسترسی به کتاب هایی را می دهد که در هیچ جای دیگری در دسترس نیستند.

ارز NFT books همچنین نویسندگان را قادر می‌سازد تا بیشتر سود حاصل از فروش کتاب‌ها را برای خودشان حفظ کنند. در نتیجه، این یک انتخاب عالی برای نویسندگانی است که می‌خواهند بر آثار خود، کنترل کامل داشته باشند. در نهایت، ارز NFTBooks از فناوری بلاک چین برای ذخیره اطلاعات حقوق نویسنده (کپی رایت) استفاده می کند و از محتوای شما در برابر کپی یا سرقت محافظت می کند. این موضوع ارز NFTBooks را یکی از امن ترین راه های انتشار کتاب در آینده قرار می دهد.

بهترین کیف پول NFT

۲. مزایای ارز NFT books چیست؟

ارز NFT books فرصتی سودآور برای نویسندگان، هنرمندان و پدیدآورندگان مطالب دیجیتالی برای کسب درآمد از آثارشان فراهم می‌کند. با ترکیبی از دارایی‌های دیجیتالی و فیزیکی، نویسندگان می‌توانند یک جریان درآمد کاملاً جدید داشته باشند و مشتریان بیشتری را با داستان هایشان پیوند دهند. به علاوه، سازندگان اثر، کنترل کاملی بر محتوای خود دارند و به آنها این آزادی را می‌دهد که به هر شیوه ای که می‌خواهند مجوز آثارشان را به دیگران بدهند. با کمک این ارز، سازندگان می‌توانند جریان درآمد خود را پیش‌بینی کنند و ساختار قیمت‌گذاری کتاب‌های NFT خود را به شکلی که دوست دارند، سفارشی کنند. در نهایت، ارز NFT books بستری برای داستان‌گویی و اشتراک‌گذاری به روش‌هایی فراهم می‌کنند که قبلاً وجود نداشته است. همچنین به پر کردن شکاف بین کتاب های فیزیکی و دیجیتال و ایجاد تجربیات تازه برای خوانندگان کمک می‌کند.

اتریوم ؛ چرا بلاک چین این ارز دیجیتال میزبان اکثر NFT های معروف است؟

۳. ارز دیجیتال NFT Books چرا به وجود آمد؟ (از زبان سازندگان)

کتاب گنجینه‌ی دانش برای همه است، زیرا کتاب دانسته ها و ارزش‌هایی را که پیشینیان به دنبال آن بوده‌اند و تجربه کردند، به نسل‌های بعدی منتقل می کنند.

مشکل:

صنعت فعلی نشر کتاب درست مانند سایر صنایع نشر از تکنولوژی عقب است. به عنوان مثال، شما با یک اکانت ۲۰ دلاری تماشای فیلم می توانید صدها فیلم را تماشا کنید، اما با ۲۰ دلار چند کتاب می توانید بخرید؟ تازه، بیشتر سود کتابها به خاطر دزدی از بین می رود. پس به نظر شما مشکل دزدی کتاب ها به ذهنیت کتاب خوانان برمی گردد یا قدیمی بودن صنعت نشر؟

راه حل:

این پروژه برای کسب سود متولد شده است، اما سود نویسندگان، کتاب خوانان و سرمایه گذاران. ارز NFT Books نویسندگان را قادر می سازد تا به کتاب هایی که در حال حاضر دارند را بفروشند و بعدها نیز از کتاب های خود، درآمد جاری داشته باشند. تا هر زمانی که این کتاب خوانده شود، نویسنده همچنان درآمد جاری دارد.

این پروژه به کتاب خوانان کمک می کند که کتاب ها را با قیمت یک صدم تا یک هزارم مطالعه کنند بدون اینکه نیاز باشد تا در کتاب های دزدی به دنبال کتاب بگردد. “ان اف تی بوکس” برای سرمایه گذاران هم کسب سود است و هم مشارکت اجتماعی آورده است.

فناوری بلاک چین، به زبان ساده *

۴. ریسک های ارز NFT books چیست؟

هنگام ایجاد و مدیریت هر دارایی دیجیتالی، همیشه خطراتی وجود دارد. ارز NFT books یک فناوری جدید است و ممکن است باعث نقض حریم خصوصی، از دست دادن داده‌ها و دسترسی غیرمجاز به کتاب‌ها و داده‌های شما بشود. علاوه بر این، ارز NFTBooks ممکن است در آینده، از اشکالات پیش بینی نشده در فناوری رنج ببرند که می تواند کاربران را از دسترسی به کتاب های خودشان یا انتقال آنها باز دارد. این امکان نیز همواره وجود دارد که نویسندگان کلاه بردار یا هکرهای مخربی پیدا شوند که از سیستم یا کاربران، سوء استفاده کنند.

۵. نظر کارشناسان در مورد ارز NFT books چیست؟

با نگاه به نظرات کارشناسان در مورد این فناوری متوجه می شویم که دنیای ارز NFT books مملو از امیدها و پتانسیل هاست. به گفته دیوید تپر (David Tepper)، “ارز NFTBooks یک مفهوم انقلابی است که می‌تواند صنعت نشر را برای همیشه تغییر دهد. این یک روش فوق‌العاده است که به نویسندگان اجازه می‌دهد وفاداری خوانندگان خود را توسعه دهند و به آنها پاداش دهند.” به طور مشابه، جولی رِنس تِروم (Joelle Renstrom)، وبلاگ نویس و متخصص حقوق دیجیتال، خاطرنشان می کند که “ارز NFT books می تواند به نویسندگان و ناشران کمک کنند تا از محتوای دیجیتال به گونه ای درآمدزایی کنند که در دراز مدت برای آنها سودآورتر و مفیدتر [نسبت همکاری با انتشارات] باشد”. نظرات کارشناسان گواه این است که چگونه NFT books به سرعت تبدیل به روشی محبوب در بین نویسندگان برای کسب درآمد و محافظت از محتوای دیجیتال خود خواهد شد.

ارز NFT چیست؟

۶. چگونه می توانم آثارم را در NFT books منتشر کنم؟

فرایند ایجاد کتاب در NFTBooks و استفاده از آن، فرآیند ساده ای است. با ثبت نام در وب سایت رسمی NFTBooks شروع می کنید. این کار به شما امکان دسترسی به ابزارهای ایجاد NFTbook را می دهد. سپس، یکی از الگوهای از پیش ساخته شدۀ آنها را انتخاب می کنید، یا بر روی طرحی از کتابخانه وسیع تصاویر و فونت‌های سفارشی کلیک می کنید. پس از انتخاب طرح، متن و تصاویر خود را وارد می کنید تا یک NFTbook منحصر به فرد برای شما ایجاد شود. در نهایت، اطلاعات جانبی مورد نظر خود را در NFTbooks وارد می کنید، اطلاعاتی همچون قیمت و میزان دسترسی، و تمام! شما اکنون یک NFTbook دارید که آماده اشتراک گذاری با خوانندگان شماست.

۷. چگونه بخرم؟

ابتدا باید با استفاده از آدرس قرارداد (Contracts) زیر، ارز NFT books را به یکی از کیف پول های متامسک (Metamask) یا تراست ولت (Trust Wallet) خود، اضافه کنید. این توکن در بلاک چین پالیگان (Polygon) قرار دارد.

0x6396252377F54ad33cFF9131708Da075b21d9B88

پس از اینکه ارز NFT books را با علامت اختصاری NFTBS در کیف پولتان مشاهده کردید. برای خریداری به سایت صرافی QuickSwap در آدرس زیر بروید:

آدرس صرافی کوییک سواپ

حال می توانید با استفاده از ارزهای دیگری همچون MATIC و USDT که از قبل در کیف پول شما بود، این توکن را خریداری کنید.

* بروزرسانی (اسفند ۱۴۰۱): NFT books از بلاک چین BSC به بلاک چین Polygon منتقل شده است.

۸. قیمت ارز NFT books

برای مشاهده تغییرات قیمت ارز NFT books به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید:

کوین مارکت کپ – بهترین سایت برای ردیابی قیمت ارز دیجیتال و روندهای بازار کریپتو

نتیجه گیری:

ارز NFT books یک توسعه جدید و هیجان انگیز در دنیای ارزهای دیجیتال است و مطمئناً در سال های آینده تأثیر زیادی بر صنعت نشر خواهد داشت. این ارز، پتانسیل ایجاد انقلابی در مالکیت دارایی های دیجیتال و ارائه راه جدیدی برای تعامل با آنها دارد.

منبع

 

مقاله‌های مشابه

NFT رایگان : چگونه با مشارکت در جامعه ارز دیجیتال، NFT مجانی دریافت کنم؟ *

NFT رایگان : چگونه با مشارکت در جامعه ارز دیجیتال، NFT مجانی دریافت کنم؟ *

آیا قصد وارد شدن به دنیای ارز دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را دارید، اما هنوز حاضر نیستید که پول خرج کنید؟ سرمایه گذاری در NFT، این روزها بسیار رایج است و فرصت های زیادی وجود دارد که...

بیشتر بخوانید
وایت پیپر چیست و چرا برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ضروری است *

وایت پیپر چیست و چرا برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ضروری است *

مقدمه: ارز دیجیتال در سال‌های اخیر به یک کلمه رایج و پرکاربرد تبدیل شده و دلایل خوبی برای این امر وجود دارد. رمزارز یک زمینه به سرعت در حال توسعه و هیجان انگیز است که سرمایه گذاران، کارآفرینان و...

بیشتر بخوانید

به زودی:

چگونه با ارز دیجیتال درآمد کسب کنم؟

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *